sobota, 25 lutego 2012

Stymen - niby nie na potencję, ale reklama sugeruje inaczej

Wymowa reklamy preparatu Stymen jest dość jednoznaczna. Pan jest starszy, łyka lek, a Pani w bieliźnie się z tego cieszy. Cieszy się z jego samopoczucia, aktywności, ale bieganie bez ubrania po domu pacjent-mężczyzna skojarzy inaczej. Wbrew pozorom jednak preparat wpływa na potencję jedynie pośrednio i warunkowo.


Dlaczego pośrednio?
Dlatego, że nie ma on działania natychmiastowego. Działanie ujawnia się po dłuższym stosowaniu, natomiast nie ma komponenty warunkującej poprawę potencji z miejsca. Wszystko przez wpływ na gospodarkę hormonalną, a nie na neuroprzekaźniki czy ciśnienie krwi. Czyli, jeśli chcesz popisac się przed panną w kusej bieliźnie - zacznij łykać Stymen z wyprzedzeniem.O ile spełniasz warunki...

Dlaczego warunkowo?
Ano dlatego, że jeśli problemy z potencją związane są z chorobami prostaty (a te są przeciwwskazaniem do użycia leku) bądź innymi problemami - tu Stymen będzie zupełnie nieskuteczny.
A nade wszystko - podstawowym warunkiem zasadności użycia i skuteczności terapii jest fakt potwierdzonego laboratoryjnie niedoboru dehydroepiandrosteronu (DHEA). Inaczej łykanie może okazać się bezcelowe, bo problemy z męskością nie pochodzą od zaniżonego poziomu testosteronu!!! Czy ktokolwiek jednak pomyślał o niedoborze DHEA oglądając reklamę? ;)


Zatem wypada mi jasno zaznaczyć - Stymen nie jest lekiem na potencję! (tzn jest "pośrednio i warunkowo"... ale tu chyba nie o "pośredniość i warunkowość" chodzi, no nie?)
Zapraszam do dyskusji, przedstawcie swoje opinie o tym produkcie.


***

Klikając w banery sponsorów (wystarczy kliknąć raz w daną kampanię) po prawej stronie, pomagasz mi sfinansować zakup najnowszych suplementów, które dla Ciebie przetestuję.


8 komentarzy:

 1. Lek jest wskazany u mężczyzn z obniżonym libido, które pośrednio wpływa na potencję. Rozrost gruczołu krokowego nie jest żadnym przeciwwskazaniem,jeżeli jest brak objawów LUTS; w raku nie ma udowodnionego należycie ujemnego wpływu na gruczoł, ale który facet w tej chorobie chce mieć wzwody, skoro każde leczenie prowadzi do impotencji i chodzi tu o przeżycie a nie seks?! U wielu mężczyzn po 30r.ż. przy prawidłowym poziomie testosteronu stwierdza się obniżony poziom DHEA i obniżony popęd,stąd podawanie tego leku jest uzasadnione.

  OdpowiedzUsuń

 2. A ja proponuje zaprzestanie pokazywania porozbieranych panienek przy reklamie tego typu tabletek tylko faktyczne mozliwoaci tabletek, nalezy więc pokazać jak dokonuje sie cudowny wzwód u meżczyzn moze być w bieliźnie. Wtedy uwierzę

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak wygląda cały "cudowny" asortyment Aflofarmu. Ciekawe kiedy skończą im się środki na reklamę :) żeby coś było lekiem, musi przejść lata badań klinicznych

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję,że nikt nie jest na tyle głupi, aby uwierzyć w skuteczność tego niby leku. Kolejna podpucha!

  OdpowiedzUsuń
 5. PRÓBOWAŁEM PERMEN KOMPLETNE 0 CHAMSKIE NACIĄGANIE NAIWNIAKÓW !

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja stosuję permen od 01.11.2012 jedna tabletka dziennie.REWELACJA,ale po 5-ciu tygodniach brania.Polecam.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do dyskusji!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...